kurumsal

Sen İnsan Kaynakları olarak amacımız aranılan tüm pozisyonlar için personelleri seçme ve yerleştirme hizmeti sunan işe alım sağlayıcı çözüm ortağınızdır.
Hedeflediğiniz üretimi ve ürünü zaman kaybınız olmadan,asıl temel taşınız olan personellerinizi sizin yerinize ihtiyaçlarınızı gözeterek, doğru şekilde planlayarak ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.
Çevreye ve doğaya duyarlı , en iyi şekilde kullanan,insana değer veren, iş birliği içinde ki firmalarında da bu konuda önem vermesini sağlayan çalışma prensibi ile ilerliyoruz.
Firmaların ana faaliyetlerini gerçekleştiren çekirdek kadroları dışında farklı pozisyonlarda çalışan kadroları için, yasal mevzuat kapsamında ki bilgi ve tecrübesi , kurumsal alt yapısı,elektronik veri tabanı sahip olduğu proğram, iş hukuku, işçi sağlığı ve güvenliği konularına hakim kadroları ile çözüm ortaklarının tüm iş yükünü üzerine alarak proaktif bir düşünce yapısı içerisinde insan kaynakları  yönetimi ve bodrolama hizmeti sunuyoruz.
Bodrolama hizmeti sayesinde , personel maaliyetlerinde önemli ölçüde tasarruf sağlanırken firmanın outsource etmiş oldukları kadroların risk yönetimi profesyonel bir firmaya emanet edilmiş olur.